Tiskové zprávy

Koruna Vysočiny na Vinařské „50“

Koruna Vysočiny na Vinařské „50“

Destinační společnost Koruna Vysočiny budete moci potkat na populárním cyklistickém závodě Vinařská „50". Bude tam prezentovat dálkovou evropskou cyklotrasu EuroVelo 4 na Vysočině. Stánek Koruny Vysočiny společně s Krajem Vysočina potkáte již 30. června od 9:30 hodin v Šatově.

Číst více...

Koruna Vysočiny se prezentovala po celé Praze

Koruna Vysočiny se prezentovala po celé Praze

Destinační společnost Koruna Vysočiny se zapojila do společné prezentace v centru hlavního města Prahy. Do reklamní kampaně se zapojilo celkem 6 měst včetně tří měst Koruny Vysočiny. Po celý květen bylo možné nalézt v prostorách pražského metra a jeho nejbližšího okolí prosvětlené reklamní panely tzv. citylighty s tématikou Vysočiny.

Číst více...

Destinační společnost Koruna Vysočiny vstoupila v roce 2018 do třetího roku své existence

Destinační společnost Koruna Vysočiny vstoupila v roce 2018 do třetího roku své existence

Již třetím rokem působí na pomezí Kraje Vysočina a Jihomoravského kraje destinační společnost Koruna Vysočina. U zrodu společnosti stálo v roce 2015 sedm zakladatelů - Město Žďár nad Sázavou, Město Nové Město na Moravě, Město Bystřice nad Pernštejnem, Město Tišnov, Město Velká Bíteš, Město Velké Meziříčí a Městys Nedvědice. Jejich společným cílem je propagace destinace jako celku směrem k návštěvníkům mimo destinaci, ale i mezi rezidenty.

Číst více...

O Koruně Vysočiny

Naším cílem je přilákat a udržet si nové i stávající návštěvníky všech věkových kategorií na celém území destinace.

Kromě informací o chodu spolku, jako jsou například členové, spolupracující organizace, stanovy, rozpočet atd. zmiňujeme rovněž a pro výletníky důležitější informace zaměřené na památky, zajímavá místa, sportovní aktivy a jiné akce konané v jednotlivých městech destinace...

Destinační společnost Koruna Vysočiny
Příční 405
593 01 Bystřice nad Pernštejnem
566 788 406 | 776 308 072 | kancelar@korunavysociny.cz
Turistické noviny
Turistické noviny 2/2018
Nahoru