E-shop

Vítáme vás v našem e-shopu, kde si můžete objednat nabízené zboží. Objednávat můžete telefonicky či e-mailem. Ke každé objednávce bude připočteno poštovné. Posíláme pouze Českou poštou.

Kontaktní údaje pro objednání:

Oľga Königová
Tel.: 776 308 072
E-mail: kancelar@korunavysociny.cz

Cykloturistická mapa Koruny Vysočiny

Cykloturistická mapa Koruny Vysočiny

Turistická oblast Koruny Vysočiny
Cykloturistická mapa obsahující oblasti Bítešsko, Bystřicko, Nedvědicko, Novoměstsko, Tišnovsko, Velkomeziříčsko, Žďársko.

Měřítko: 1:60 000

Cena včetně DPH: 100,- Kč

Magdin džem

Magdin džem

Džemy jsou vyráběny doma v domácí kuchyni, provoz je schválen na domácí výrobu od Státní zemědělské a potravinářské inspekce. Protože při výrobě je použito velmi malé množství obyčejného cukru a ovoce na plotně nejsou trápeny hodiny varem, tak se výrobky nevlezou do škatulky DŽEMY a MARMELÁDY, které udává vyhláška. Proto se  výrobky nazývají ovocné skleničky a každá je jednoduše pojmenovaná jen druhem nebo druhy ovoce.

Cena za ovocnou skleničku: 45 Kč za 180 g

O Koruně Vysočiny

Naším cílem je přilákat a udržet si nové i stávající návštěvníky všech věkových kategorií na celém území destinace.

Kromě informací o chodu spolku, jako jsou například členové, spolupracující organizace, stanovy, rozpočet atd. zmiňujeme rovněž a pro výletníky důležitější informace zaměřené na památky, zajímavá místa, sportovní aktivy a jiné akce konané v jednotlivých městech destinace...

Destinační společnost Koruna Vysočiny
Příční 405
593 01 Bystřice nad Pernštejnem
566 788 406 | 776 308 072 | kancelar@korunavysociny.cz
Turistické noviny
Turistické noviny 1/2019
Nahoru