Volné ubytování

OCENĚNÍ

 

 

Stali jsme se certifikovanou destinací

Stali jsme se certifikovanou destinací

Koruna Vysočiny po 5 letech existence byla oficiálně uznaná jako destinační společnost. V červenci 2020 nám byl certifikační společností udělen certifikát Kategorizace oraganizací destinačního managementu v kategorii Oblastní oraganizace destinačního managementu.

Velké poděkování patří všem partnerům, který nám k tomuto důležitému kroku pomohli. Zejména děkujeme kolegům z turistických informačních center, kteří nám poskytli důležité informace, data a pomocnou ruku.

Číst více...

Chudobínská borovice se stala Evropským stromem roku 2020

Chudobínská borovice se stala Evropským stromem roku 2020

Vůbec poprvé v desetileté historii ankety Evropský strom roku míří prestižní titul do České republiky. Se ziskem 47 226 hlasů Chudobínská borovice z břehu Vírské přehrady nechala ostatní soupeře daleko za sebou, zvítězila o 20 tisíc hlasů.

1. místo v kategorii Turistická informace roku 2017

1. místo v kategorii Turistická informace roku 2017

Na II. soutěžní přehlídce turisticko propagačních materiálů TURIST PROPAG 2017 pořádané v rámci veletrhu Regiony České republiky na Výstaviši v Lysé nad Labem 27.4. - 30. 4. 2017 jsme získali 1. místo v kategorii Turistická informace roku 2017 - TURISTICKÉ NOVINY.

Turistické noviny najdete zde.

Prestižní titul EDEN 2010

Prestižní titul EDEN 2010

Vítězem letošního ročníku prestižní soutěže European Destination of Excellence (EDEN) se stalo Bystřicko, které je součástí Koruny Vysočiny. Cílem tohoto klání je zviditelnění méně známých turistických lokalit. O titul EDEN se v letošním ročníku ucházelo celkem dvanáct destinací z celé České republiky, přičemž do užšího kola se jich probojovalo pět.

O Koruně Vysočiny

Jsme úžasná destinace od Žďárských vrchů po hrad Pernštejn. Naším cílem je přilákat a udržet si nové i stávající návštěvníky všech věkových kategorií po celém našem regionu.

O naší práci si můžete více přečíst zde. Naleznete tady informace o našem spolku, našich členech, marketingových aktivitách nebo projektech, které jsme s partnery pro vás připravili ...

Destinační společnost Koruna Vysočiny
Příční 405
593 01 Bystřice nad Pernštejnem
IČ: 044 15 868
Nahoru