E-shop

Vítáme vás v našem e-shopu. Vytvořili jsme ucelený přehled regionálních a místních produktů, které si můžete zakoupit přes internet a nebo přímo na místě.

Neváhejte, je tu krásně! Přijeďte. Těšíme se na vás.

 

Igráček

Igráček

Hledáte něco opravdu speciálního? V tom případě máme pro vás Igráčka. U nás v Infocentru kromě tohoto světového unikátu z dílny modeláře Miroslava Svobody, si můžete vybrat ze široké nabídky. Velkým hitem jsou tzv. bílý igráčci, které si můžou vaše děti u nás v Íčku hned vybarvit. Igráčci na fotce: Opat Václav Vejmluva a Jan Blažej Santini Aichel.

 Cena: se liší od typu Igráčka

Číst více...

Med dárkové balení

Med dárkové balení

Když si koupíte náš med, přivezete si domů kousek CHKO Žďárských vrchů. Med je od regionálního výrobce, a včeličky ho sbíraly v chráněné krajinné oblasti.
V dárkovém balení je med pastový, který se vyrábí šleháním, není tekutý a má i trochu jinou barvu. Výrobce AGS-EKO s.r.o. Veselíčko.

Cena: 169,- Kč

Prodejce: Informační centrum Žďár nad Sázavou

Nůž rybička

Nůž rybička

Ke Žďársku patří rybníky a k těm ryby. Spojení kapra a Žďárska se datuje minimálně do 15. století. Plemeno Žďárský kapr®️ je chováno rybářstvím Kinský a.s. Suvenýr v podobě legendární "rybičky" seženete v našem Informačním centru ve Žďáře nad Sázavou.

Cena: 99,- Kč

Prodejce: Informační centrum Žďár nad Sázavou

Pikárecké preclíky

Pikárecké preclíky

Pokud chcete spojit nezapomenutelný zážitek z dovolené v Koruně Vysočiny, doporučujeme pak ochutnat Pikárecké praclíky, které patří mezi naše regionální produkty. Klasický perník ruční výroby ve tvaru preclíku velikosti cca 6x4 cm, vykrojený z perníkového těsta a sypaný před pečením třtinovým cukrem. Kombinace tradiční chuti perníku a třtinového cukru přináší nový zajímavý chuťový zážitek.  Cena: Individuální dle výběru.

Prodejce: Informační centrum Žďár nad Sázavou

Propolisová mast

Propolisová mast

Propolis patří k nejstarším účinným prostředkům slovanské medicíny, a proto patří propolisová mast mezi nejoblíbenější masti vůbec.

Cena: 160,- Kč velká a 100,- Kč malá

Prodejce: Informační centrum Žďár nad Sázavou

Výrobce: Včelařství František Řezníček, Hlinsko

O Koruně Vysočiny

Naším cílem je přilákat a udržet si nové i stávající návštěvníky všech věkových kategorií na celém území destinace.

Kromě informací o chodu spolku, jako jsou například členové, spolupracující organizace, stanovy, rozpočet atd. zmiňujeme rovněž a pro výletníky důležitější informace zaměřené na památky, zajímavá místa, sportovní aktivy a jiné akce konané v jednotlivých městech destinace...

Destinační společnost Koruna Vysočiny
Příční 405
593 01 Bystřice nad Pernštejnem
566 788 406 | 776 308 072 | kancelar@korunavysociny.cz
Nahoru