Volné ubytování

Putování městy Koruny Vysočiny

Pokud hledáte ideální cíl pro výlet s dětmi, máme pro vás skvělý tip - putování městy Koruny Vysočiny. Bystřice nad Pernštejnem, Jimramov, Nedvědice, Nové Město na Moravě a Žďár nad Sázavou jsou připraveny přivítat vás a vaše malé dobrodruhy s otevřenou náručí.

Co vás čeká na tomto nevšedním putování? Vaši průvodci budou pohádkové bytosti, které vás provedou skrytými kouty těchto úchvatných měst. Každé město skrývá tajemství a záhady, které budete muset odhalit, abyste rozluštili tajenku. A navíc, pokud se vám podaří odhalit všechna tajemství, čeká na vás malé překvapení!

  • Začněte své dobrodružství v Bystřici nad Pernštejnem, kde vás přivítá sympatický Zubřík. Společně s ním prozkoumáte historické centrum města a objevíte fascinující památky, jako je Park horníků, malebný kostel sv. Vavřince a dokonce i poklad ukrytý v bývalém lihovaru ve formě veteránů.
  • Ve městečku Jimramov se k vám připojí Brouček a Beruška, kteří vás doprovodí malebnými uličkami městečka. Jimramov je plný historie a slavných osobností, které tu spatřily světlo světa. Připravte se na úžasné příběhy a nezapomenutelné okamžiky.
  • Další zastávka při vašem putování je Nedvědice, kam vás zve Medvídek. Společně se vydáte na pátrání po ztraceném pokladu a odhalíte záhady, které nabízí toto malebné městečko. Císařská studánka a Přírodní zahrada vám poskytnou klíče k rozluštění tajemství.
  • V Novém Městě na Moravě se připojí k vaší skupině Pasáček, který vás povede po stopách slavných umělců. Tohle město je známé jako galerie pod širým nebem díky svému bohatému kulturnímu dědictví. Ponořte se do atmosféry umění a kreativity, která na vás dýchne na každém kroku.
  • Dalším městem na vaší cestě je Žďár nad Sázavou, kde vás uvítá Žďárský kapr. S ním se vydáte na objevování tajemných míst, jako je Tvrz nebo kašna Pěti pramenů, a odhalíte jejich skrytá tajemství.

Takže neváhejte a vyzkoušejte toto úžasné putování městy Koruny Vysočiny. Vaše děti budou nadšené z pohádkových bytostí, dobrodružství a zábavy, která je čeká. A kdo ví, možná se stanou opravdovými hrdiny této nezapomenutelné cesty. Připravte se na dobrodružství a vydejte se na dobrodružnou rodinnou výpravu!

 

thumb logo mmr

Produkt Putování po městech Koruny Vysočiny byl vytvořen v rámci projektů "Marketingové aktivity turistické oblasti Koruna Vysočiny" a "Marketingové aktivity Koruny Vysočiny" realizovaného za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj.

 

 

O Koruně Vysočiny

O KORUNĚ VYSOČINY
Jsme úžasná destinace od Žďárských vrchů po hrad Pernštejn. Naším cílem je přilákat a udržet si nové i stávající návštěvníky všech věkových kategorií po celém našem regionu.

O naší práci si můžete více přečíst zde. Naleznete tady informace o našem spolku, našich členech, marketingových aktivitách nebo projektech, které jsme s partnery pro vás připravili ...

 

Kontakt

Destinační společnost Koruna Vysočiny

Příční 405
593 01 Bystřice nad Pernštejnem

776 308 072
kancelar@korunavysociny.cz
IČ: 044 15 868

Regiony Koruny Vysočiny

Nahoru