Putování s Vodomilem

vodomil plakat final
Putování s Vodomilem

1. května odstartoval XVI. ročník vědomostní a poznávací soutěže S Vodomilem Korunou Vysočiny. Soutěž je vypsána od 1.5.2022 – 31.10.2022. V letošním roce se podtitulem soutěže staly „Tajemné artefakty muzeí“.

Putování má letos pouze pět zastávek se stejným počtem razítkovacích míst i otázek. V novinách Bystřicko Vám všechny kontaktní místa představíme a provedeme Vás jejich zákoutími. U třech kontaktních míst jsou zlevněné vstupy s legitimací a razítkem.

Pokud budete mít vyplněnou legitimaci a odevzdáte nám ji do 31.8.2022, budete nejen zařazeni do slosování o hlavní ceny, ale obdržíte také drobné upomínkové předměty města Bystřice n. P. Legitimaci můžete odevzdat nejpozději do 25.11.2022 a slavnostní losování proběhne opět během Vánočního koledování.

A kam vás Vodomil zavede?

Soutěžní legitimaci dostanete u všech partnerů nebo si ji můžete pro tisk stáhnout pdfzde.

A o jaké ceny se bude letos soutěžit?

  • Apple iPhone 11
  • iPad
  • poukaz do privátního wellness hotelu ALA
  • balíček poukazů do Areálu sportu v Bystřici n. P.
  • nové deskové hry Poznej Bystřicko!

Neváhejte a vydejte se opět s Vodomilem čarokrásnou zemí!

Kompletní pravidla, propozice a ceny naleznetepdfzde.

Kontaktní a razítkovací místa naleznete pdfzde.

 

O Koruně Vysočiny

Jsme úžasná destinace od Žďárských vrchů po hrad Pernštejn. Naším cílem je přilákat a udržet si nové i stávající návštěvníky všech věkových kategorií po celém našem regionu.

Kromě informací o spolku, jako jsou například členové, spolupracující organizace, stanovy, rozpočet, připravujeme pro výletníky důležitější informace zaměřené na památky, zajímavá místa, sportovní aktivy a jiné akce pořádané v naší destinaci ...

Destinační společnost Koruna Vysočiny
Příční 405
593 01 Bystřice nad Pernštejnem
566 788 406 | 776 308 072 | kancelar@korunavysociny.cz
Nahoru