Volné ubytování

Rozhledny a vyhlídky

Při návštevě našich rozhleden a vyhlídek se můžete těšit na dechberoucí panoramata a nezapomenutelné výhledy, které nabízí region Koruny Vysočiny. Rozhledny jako Rosička, Karasín nebo Horní les stojí jako majestátní strážci nad krajinou, nabízející návštěvníkům možnost vidět svět z ptačí perspektivy. Přírodní vyhlídky, jako jsou Pasecká skála, Malinská skála nebo Prosička, umožňují cestovatelům zastavit se na vrcholcích a v tichu pozorovat krásu Žďárských vrchů. Každé z těchto míst je unikátní a představuje ideální cíl pro milovníky přírody, fotografy nebo jednoduše pro ty, kteří chtějí uniknout z každodenního shonu a načerpat novou energii v náruči přírody.

O Koruně Vysočiny

O KORUNĚ VYSOČINY
Jsme úžasná destinace od Žďárských vrchů po hrad Pernštejn. Naším cílem je přilákat a udržet si nové i stávající návštěvníky všech věkových kategorií po celém našem regionu.

O naší práci si můžete více přečíst zde. Naleznete tady informace o našem spolku, našich členech, marketingových aktivitách nebo projektech, které jsme s partnery pro vás připravili ...

 

Kontakt

Destinační společnost Koruna Vysočiny

Příční 405
593 01 Bystřice nad Pernštejnem

776 308 072
kancelar@korunavysociny.cz
IČ: 044 15 868

Regiony Koruny Vysočiny

Nahoru