Volné ubytování

UNESCO

Po prohlídce poutního kostela sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře ve Žďáru nad Sázavou, který je jednou z perel Vysočiny, nezapomeňte na další objevy v této oblasti. Vysočina se pyšní staletou tradicí ruční výroby skla, uznávanou a zapsanou na seznamu světového dědictví UNESCO, což svědčí o unikátním uměleckém dědictví regionu. V rámci Vaší návštěvy Vysočiny si také nesmíte nechat ujít prohlídku dalších dvou výjimečných památek zapsaných na seznamu UNESCO - historického centra Telče s jeho zachovalými renesančními a barokními fasádami a židovského města spolu s bazilikou sv. Prokopa v Třebíči, kde se mísí historie s náboženskou tradicí.

O Koruně Vysočiny

O KORUNĚ VYSOČINY
Jsme úžasná destinace od Žďárských vrchů po hrad Pernštejn. Naším cílem je přilákat a udržet si nové i stávající návštěvníky všech věkových kategorií po celém našem regionu.

O naší práci si můžete více přečíst zde. Naleznete tady informace o našem spolku, našich členech, marketingových aktivitách nebo projektech, které jsme s partnery pro vás připravili ...

 

Kontakt

Destinační společnost Koruna Vysočiny

Příční 405
593 01 Bystřice nad Pernštejnem

776 308 072
kancelar@korunavysociny.cz
IČ: 044 15 868

Regiony Koruny Vysočiny

Nahoru