Volné ubytování

Kde se ubytovat

Hledáte venkovského ubytování v Koruně Vysočiny, kde se můžete těšit na autentický zážitek v prostředí farmářských usedlostí a tradičních chalup? Přinášíme tipy na místa, která se nacházející uprostřed krásné Vysočiny, kde uniknete od každodenního ruchu města.

Venkovské ubytování v Koruně Vysočiny je synonymem pro pobyt v malebných farmářských usedlostech, které si uchovávají autentičnost a původní ráz tohoto regionu. Zdejší farmy vám umožní ponořit se do venkovského života, kde si budete moci vychutnat klidnou atmosféru a přírodní krásy okolí.

Tradiční chalupy představují další možnost ubytování v této oblasti. Tyto útulné a rustikální domy jsou vybaveny veškerým komfortem, který potřebujete pro pohodlný pobyt. Budete mít možnost prozkoumat tradiční design a atmosféru těchto chalup, což vám umožní cítit se jako součást venkovského prostředí.

O Koruně Vysočiny

O KORUNĚ VYSOČINY
Jsme úžasná destinace od Žďárských vrchů po hrad Pernštejn. Naším cílem je přilákat a udržet si nové i stávající návštěvníky všech věkových kategorií po celém našem regionu.

O naší práci si můžete více přečíst zde. Naleznete tady informace o našem spolku, našich členech, marketingových aktivitách nebo projektech, které jsme s partnery pro vás připravili ...

 

Kontakt

Destinační společnost Koruna Vysočiny

Příční 405
593 01 Bystřice nad Pernštejnem

776 308 072
kancelar@korunavysociny.cz
IČ: 044 15 868

Regiony Koruny Vysočiny

Nahoru