Volné ubytování

Dovolená na venkově 

Odpočinek s kořeny

Hledáte ideální místo pro odpočinek a relaxaci? Co takhle strávit pár dní na venkově v Koruně Vysočiny? Prázdniny na venkově jsou víc než jen pobyt na statku nebo venkovské chalupě, kde se budete probouzet s nádherným výhledem na kopce, pole a lesy. Vydejte se k nám a objevte místa, která mají hluboké kořeny a nabízejí autentický venkovský zážitek.

Poznejte malebnou krajinou, užijte si čistý vzduch a klidnou atmosféru. Nabízíme ideální útočiště pro ty, kteří hledají únik od každodenního shonu a ruchu městského života. Na Vysočině najdete mnoho malebných vesnic a historických měst, které vám umožní ponořit se do bohatého kulturního a přírodního dědictví této oblasti.

Chcete mít tipy na výlety a cyklovýlety venkovem stále u sebe? Stáhnetě si našeho průvodce Venkov Koruny Vysočiny.

Průvodce: pdfVenkovem Koruny Vysočiny

O Koruně Vysočiny

O KORUNĚ VYSOČINY
Jsme úžasná destinace od Žďárských vrchů po hrad Pernštejn. Naším cílem je přilákat a udržet si nové i stávající návštěvníky všech věkových kategorií po celém našem regionu.

O naší práci si můžete více přečíst zde. Naleznete tady informace o našem spolku, našich členech, marketingových aktivitách nebo projektech, které jsme s partnery pro vás připravili ...

 

Kontakt

Destinační společnost Koruna Vysočiny

Příční 405
593 01 Bystřice nad Pernštejnem

776 308 072
kancelar@korunavysociny.cz
IČ: 044 15 868

Regiony Koruny Vysočiny

Nahoru