Volné ubytování

Výlety venkovem

Ponořte se do nezapomenutelného světa pěších výletů venkovem v Koruně Vysočiny! Tento malebný region, který se rozprostírá uprostřed České republiky, je skutečným rájem pro milovníky přírody a dobrodružství. Připravte si své turistické boty a vydejte se na cestu po klidných stezkách, které vás zavedou skrze nádhernou krajinu, zelené kopce a okouzlující vesnice. Koruna Vysočiny vám nabídne nejen úchvatné výhledy na panenskou přírodu, ale také bohatou historii, fascinující kulturní dědictví a autentické venkovské zážitky. Připojte se k nám a prozkoumejte kouzlo pěších výletů venkovem v Koruně Vysočiny, kde se příroda stává vaším průvodcem a každý krok je objevem.

Chcete mít tipy na výlety a cyklovýlety venkovem stále u sebe? Stáhnetě si našeho průvodce Venkov Koruny Vysočiny.

Průvodce: pdfVenkovem Koruny Vysočiny

O Koruně Vysočiny

O KORUNĚ VYSOČINY
Jsme úžasná destinace od Žďárských vrchů po hrad Pernštejn. Naším cílem je přilákat a udržet si nové i stávající návštěvníky všech věkových kategorií po celém našem regionu.

O naší práci si můžete více přečíst zde. Naleznete tady informace o našem spolku, našich členech, marketingových aktivitách nebo projektech, které jsme s partnery pro vás připravili ...

 

Kontakt

Destinační společnost Koruna Vysočiny

Příční 405
593 01 Bystřice nad Pernštejnem

776 308 072
kancelar@korunavysociny.cz
IČ: 044 15 868

Regiony Koruny Vysočiny

Nahoru