Volné ubytování

PR aktivity podpořené Ministerstvem pro místní rozvoj 2022

Dlouhodobě pracuje na vytváření image pro zvyšování povědomí o turistické oblasti Koruna Vysočina. V rámci spolupráce s agenturou jsme připravili tyto PR výstupy, které komunikujeme za celou Korunu Vysočiny.

PR aktivity podpořené Ministerstvem pro místní rozvoj

PR aktivity podpořené Ministerstvem pro místní rozvoj

PR aktivity v roce 2022 byly vytvořeny v rámci projektu "Zvýšení povědomí o turistické oblasti Koruny Vysočiny" realizovaného za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj.

 

 

harusuv-kopec-IMG 5965-milos-neuman1Do srdce Vysočiny za Bílou magistrálou

pdfPR článek - Do srdce Vysočiny za Bílou magistrálou i regionálními specialitami

Výstup Do srdce Vysočiny za Bílou magistrálou i regionálními specialitami byl vytvořen za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj.

 

Pernstejn Petra_Zbořilová1Nedvědicko - pohádka Vysočiny

pdfPR článek - Nedvědicko - pohádka Vysočiny

Výstup Nedvědicko - pohádka Vysočiny byl vytvořen za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj.

 

 

Muzeum 3.8.2021_1Kam vyrazit, když venku prší

pdfPR článek - Kam vyrazit, když venku prší

Výstup Kam vyrazit, když venku prší byl vytvořen za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj.

 

IMG 20220219_114835Želva hvězda nebo písmeno W

pdfPR článek - Želva hvězda nebo písmeno W, Santiniho stavby na netradičních půdorysech

Výstup Želva hvězda nebo písmeno W, Santiniho stavby na netradičních půdorysech byl vytvořen za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj.

 

thumb ol hrochPutování Vysočinou za sochami Michala Olšiaka

docxPR článek - Putování Vysočinou za sochami Michala Olšiaka

Výstup Putování Vysočinou za sochami Michala Olšiaka byl vytvořen za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj.

 

285646070 5111671855586141_6448288443174598956_n1Pernštejn: hrad plný pohádkových příběhů

docxPR článek - Pernštejn hrad plný pohádkových příběhů

Výstup Pernštejn hrad plný pohádkových příběhů byl vytvořen za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj.

 

vrprVodní dílo Vír láká turisty

docxPR článek - Vodní dílo Vír láká turisty i adrenalinové nadšence

Výstup Vodní dílo Vír láká turisty i adrenalinové nadšence byl vytvořen za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj.

 

IMG 20190702_1938512Vysočina jinak

docxPR článek - Vysočina jinak – Park miniatur, tajemná zřícenina nebo dobrodružná hra Santiniho šifra

Výstup Vysočina jinak – Park miniatur, tajemná zřícenina nebo dobrodružná hra Santiniho šifra byl vytvořen za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj.

 

IG stezka_vyhlídka_Hraběcí_stolek_-_fotoInstagramová stezka

 docxPR článek - Instagramová stezka plná přírodních fotokoutků

Výstup Instagramová stezka plná přírodních fotokoutků byl vytvořen za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj.

 

 

OH7A3943Kam vyrazit, když venku prší

docxPR článek - Kam vyrazit, když venku prší

Výstup Kam vyrazit, když venku prší byl vytvořen za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj.

 

 

monitoring2022 pr_IPR monitoring výstupů I.

Dlouhodobě pracuje na image a zvyšování povědomí o turistické oblasti Koruna Vysočina. Přehled všech výstupů, které vznikly za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj v měsíci srpnu.

Celý report ke stažení pdfzde.

 

monitoring2022 pr_IPR monitoring výstupů II.

Dlouhodobě pracuje na image a zvyšování povědomí o turistické oblasti Koruna Vysočina. Přehled všech výstupů, které vznikly za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj v měsíci srpnu.

Celý report ke stažení pdfzde.

 

 

O Koruně Vysočiny

O KORUNĚ VYSOČINY
Jsme úžasná destinace od Žďárských vrchů po hrad Pernštejn. Naším cílem je přilákat a udržet si nové i stávající návštěvníky všech věkových kategorií po celém našem regionu.

O naší práci si můžete více přečíst zde. Naleznete tady informace o našem spolku, našich členech, marketingových aktivitách nebo projektech, které jsme s partnery pro vás připravili ...

 

Kontakt

Destinační společnost Koruna Vysočiny

Příční 405
593 01 Bystřice nad Pernštejnem

776 308 072
kancelar@korunavysociny.cz
IČ: 044 15 868

Regiony Koruny Vysočiny

Nahoru