VELETRHY

První tři měsíce v roce jsou ve znamení oblíbených veletržních prezentací cestovního ruchu, které dávají jak regionům, tak podnikatelům v oboru, možnost představit svou nabídku, novinky a témata na nadcházející převážně letní turistickou sezónu.

Veletrhy 2020

Veletrhy 2020

Jako každý rok tak i letos se Koruna Vysočiny prezentovala na největší národní prezentaci cestovního ruchu v Brně (GO a REGIONTOUR), v Praze na veletrhu (Holiday World) a také v Bratislavě na 26. mezinárodním veletrhu cestovního ruchu (ITF SLOVAKIATOUR).

Číst více...

Veletrhy 2019

Veletrhy 2019

Koruna Vysočiny ani letos nevynechala tradiční veletrhy jako jsou GO Brno a veletrh Holiday World Praha. Svoji turistickou nabídku prezentovala také na největším cyklistickém veletrhu v České republice FOR BIKES.

Číst více...

Veletrhy 2018

Veletrhy 2018

Destinační společnost Koruna Vysočiny se během prvního čtvrtletí roku 2018 zúčastnila či podílela na 3 domácích veletrzích. Na společném stánku s ostatními členy jsme se prezentovali na Holiday World 2018 v Praze, na Go Brno a For Bike v Praze.

Veletrhy 2017

Veletrhy 2017

Nabídka regionů východní části Vysočiny uspokojuje tradičně největší návštěvnický zájem o tipy na cyklistiku a výlety nebo dovolenou s dětmi. Pro obě poptávané oblasti můžeme nabídnout širokou škálu možností, která je nyní uceleně představována za všechny regiony dohromady.

Číst více...

Veletrhy 2016

Veletrhy 2016

Jako motto letošního ročníku veletrhu si Kraj Vysočina zvolil aktivní dovolenou pro rodinu s dětmi, nabídnul ale i lákavé materiály pro všechny věkové skupiny od malých dětí po seniory. Kromě nabídky letáků jsme na veletrhu představili i regionální produkty. Byl o ně velký zájem, protože Vysočina je známá svým zdravým prostředím.

O Koruně Vysočiny

Naším cílem je přilákat a udržet si nové i stávající návštěvníky všech věkových kategorií na celém území destinace.

Kromě informací o chodu spolku, jako jsou například členové, spolupracující organizace, stanovy, rozpočet atd. zmiňujeme rovněž a pro výletníky důležitější informace zaměřené na památky, zajímavá místa, sportovní aktivy a jiné akce konané v jednotlivých městech destinace...

Destinační společnost Koruna Vysočiny
Příční 405
593 01 Bystřice nad Pernštejnem
566 788 406 | 776 308 072 | kancelar@korunavysociny.cz
Nahoru