Volné ubytování

Přehled marketingových aktivit

Toulavá kamera Zámek Žďár nad Sázavou

Toulavá kamera Zámek Žďár nad Sázavou

V únoru jsme se s Toulavou kamerou podívali do areálu Zámku Žďár nad Sázavou. Navštívili jsme zámek, galerii, baziliku, muzeum i Dolní hřbitov.

Jedním z našich nejslavnějších architektů byl bezpochyby Jan Blažej Santini - Aichel. Dokázal spojit zdánlivě nespojitelné, strohý stavební sloh středověku a rozevláté umění 18. století. Nejznámějším jeho dílem je kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře, my si ale prohlédneme zámek, na jehož podobě se také podílel.

Celou reportáž uvidíte zde: https://www.ceskatelevize.cz/porady/1126666764-toulava-kamera/224562221500005/cast/1027042/

Toulavá kamera Sedlářství v Horní Rozsíčce

Toulavá kamera Sedlářství v Horní Rozsíčce

V únoru jsme představili další šikovné ruce z Bystřicka. Vydali jsme se poznat Danielu Netíkovou, která se věnuje sedlářství.

Ohlávky, uzdy, postroje, sedla nebo chomouty, to všechno patří k běžnému výrobnímu sortimentu sedlářů. Počátky tohohle řemesla, sahají až do doby před třemi tisíci lety, kdy se člověk naučil vydělávat kůži. Jenže když jsme přesedlali z koňského hřbetu do pohodlnějších aut, měla tahle profese namále. Naštěstí ale díky milovníkům krásných zvířat s hřívou úplně v propadlišti dějin nezmizela. Nezapomněli jsem se ani zmínit o jezdeckých stanicích a hipostezce, která kolem sedlářství vede.

Celou reportáž uvidíte zde: https://www.ceskatelevize.cz/porady/1126666764-toulava-kamera/224562221500005/cast/1027046/

PR aktivity v lednu 2024

PR aktivity v lednu 2024

Dlouhodobě pracuje na vytváření image a zvyšování povědomí o destinaci Koruna Vysočina. V rámci spolupráce s PR agenturou jsme připravili v lednu komunikační plán, kterým komunikujeme za celou Korunu Vysočiny.
- Ledové lezení ve Víru
- Sklárna Karlov
- Jimramov
- Biatlon a Nové Město na Moravě

Celý report ke stažení pdfzde

Co podniknout během prázdnin a biatlonu

Co podniknout během prázdnin a biatlonu

Zatímco čekáváte na začátek nadcházejících závodů na MS v biatlonu nebo plánujete svůj prázdninový výlet, nabízíme vám přehled nejlepších turistických aktivit, které můžete v našem regionu zažít. Koruna Vysočiny, je místem, kde se snoubí bohatá historie s přírodními krásami. Ať už hledáte dobrodružství na lesních stezkách, klidné chvíle v malebných vesničkách, nebo chcete objevit kulturní dědictví našich měst, v našem průvodci najdete vše potřebné k tomu, abyste si užili každý moment vašeho pobytu v Koruně Vysočiny.

Přehled v ČJ pdfzde
Přehled v AJ pdfzde

Výlet za Santiniho šifrou

Výlet za Santiniho šifrou

Kam na výlet za každého počasí? Dnes budeme putovat po unikátních dílech Jana Blažeje Santiniho - Aichela. Čeká nás 6 zastávek ve Zvoli, Bobrové. Obyčtově, Ostrově nad Oslavou, Pohledu a výlet zakončíme ve Žďáře nad Sázavou. O tom všem jsme si povídali v pořadu Jana a Mikesch na cestách z dílny Frekvence 1.

Celou reportáž si můžete pustit zde: https://www.frekvence1.cz/vylety/vylety-kraj-vysocina/jana-a-mikesch-na-cestach-vydejte-se-za-rozlustenim-santiniho-sifry-a-objevujte-skvosty-vysociny.shtml

O Koruně Vysočiny

O KORUNĚ VYSOČINY
Jsme úžasná destinace od Žďárských vrchů po hrad Pernštejn. Naším cílem je přilákat a udržet si nové i stávající návštěvníky všech věkových kategorií po celém našem regionu.

O naší práci si můžete více přečíst zde. Naleznete tady informace o našem spolku, našich členech, marketingových aktivitách nebo projektech, které jsme s partnery pro vás připravili ...

 

Kontakt

Destinační společnost Koruna Vysočiny

Příční 405
593 01 Bystřice nad Pernštejnem

776 308 072
kancelar@korunavysociny.cz
IČ: 044 15 868

Regiony Koruny Vysočiny

Nahoru