Přehled marketingových aktivit

CVL kampaň 2019

CVL kampaň 2019

Že Koruna Vysočiny rozhodně stojí za návštěvu na přelomu května - června připomínaly prosvětlené plochy reklamní grafiky, tzv. rollingboardy, rozmístěny rovnoměrně na hlavních tazích v Praze. Koruna Vysočiny se tak opět spojila se svými členy a partnery a společně propagovaly atraktivity.

Číst více...

Outdoorová kampaň 2018

Outdoorová kampaň 2018

Že Koruna Vysočiny rozhodně stojí za návštěvu po celý měsíc květen připomínaly prosvětlené reklamní grafiky, tzv. city lighty v prostorách pražského metra a jeho nejbližším okolí. Bannery měst Žďár nad Sázavou, Nové Město na Moravě a Bystřice nad Pernštejnem se společně s Korunou Vysočiny, za finanční podpory krajské příspěvkové organizace Vysočina Tourism, propagovaly atraktivity Vysočiny a lákaly k objevení jedinečného a čistého regionu.

Číst více...

O Koruně Vysočiny

Naším cílem je přilákat a udržet si nové i stávající návštěvníky všech věkových kategorií na celém území destinace.

Kromě informací o chodu spolku, jako jsou například členové, spolupracující organizace, stanovy, rozpočet atd. zmiňujeme rovněž a pro výletníky důležitější informace zaměřené na památky, zajímavá místa, sportovní aktivy a jiné akce konané v jednotlivých městech destinace...

Destinační společnost Koruna Vysočiny
Příční 405
593 01 Bystřice nad Pernštejnem
566 788 406 | 776 308 072 | kancelar@korunavysociny.cz
Turistické noviny
Turistické noviny 1/2019
Nahoru