Volné ubytování

Přehled marketingových aktivit

PR aktivity v květnu 2024

PR aktivity v květnu 2024

Dlouhodobě pracuje na vytváření image a zvyšování povědomí o destinaci Koruna Vysočiny. V rámci spolupráce s PR agenturou jsme připravili v dubnu komunikační plán, kterým komunikujeme za celou destinaci. Jednalo se o média Metro, Květy, Prozeny.cz Prima, Večerní Praha aj.
- Kostnice v Nížkově
- Buchtův kopec

Celý report ke stažení pdfzde

Den spolků a dětí v Bystřici

Den spolků a dětí v Bystřici

V neděli se v bystřickém Edenu konal Den dětí a spolků a my jsme byli součástí této skvělé akce!

Na našem stánku se to hemžilo zábavou - nejen že děti soutěžily v různých hrách, ale i rodiče získávali cenné informace o tom, jak a kde mohou v Koruně Vysočiny trávit svůj volný čas. Rodinám jsme doporučovali třeba Santiniho šifru, Poutování po sochách Michala Olšiaka nebo Putování městy Koruny Vysočiny.

Speciální poděkování patří kolegům z TIC Bystřice nad Pernštejnem za jejich neocenitelnou pomoc na stánku a také děkujeme našim partnerům ze Šiklandu, se kterými jsme opět připravili soutěž o vstupenky do areálu a na Blue Style Prima Fest.

Děkujeme všem účastníkům za skvělou atmosféru a těšíme se na další společné akce!

Byli jsme na Světovém poháru horských kol

Byli jsme na Světovém poháru horských kol

Poslední květnový víkend byl ve znamení cyklistiky, jelikož se v Novém Městě na Moravě konal Světový pohár v horských kolech, a my jsme byli přímo v centru dění!

Na našem informačním stánku měli návštěvníci možnost zjistit, jaké všechny zážitky nabízí Koruna Vysočiny. Chceme poděkovat našim kolegům z turistických informačních center, kteří na stánku poskytovali prvotřídní servis, a také děkujeme našim partnerům ze Šiklandu, s kterými jsme připravili soutěž o vstupenky do zábavního areálu a na Blue Style Prima Fest.

Díky všem, kteří se zastavili a trávili s námi tento krásný víkend. Těšíme se na další setkání při nadcházejících událostech!

Press trip v Koruně Vysočiny

Press trip v Koruně Vysočiny

V závěru pracovního týdne se uskutečnil dvoudenní press trip pro novináře z významných mediálních domů, jako jsou Deník, Mafra, Burda a Metro, který byl zaměřen na představení turistických lákadel Koruny Vysočiny. Cílem bylo ukázat novinářům, co vše region nabízí, a inspirovat je k napsání článků, které by přilákaly další návštěvníky.

Číst více...

K Ranským jezírků

K Ranským jezírků

Kam na výlet do hlubokých lesů? Dnes budeme putovat po největší národní přírodní rezervaci ve Žďárských vrších - Ransku. Toto území je charakteristické pestrou mozaikou lesních společenstev, borovicových lesů, květnatých bučin, vlhkých smrčin i podmáčených olšin. O výletu jsme si povídali v pořadu Jana a Mikesch na cestách z dílny Frekvence 1.

Celou reportáž si můžete pustit zde: https://www.frekvence1.cz/vylety/vylety-kraj-vysocina/jana-a-mikesch-na-cestach-toulky-vysocinskou-prirodou-nas-zavedou-k-prirodnim-jezirkum-v-ransku.shtml

Společná mapa destinace

Společná mapa destinace

Připravili jsme novou turistickou mapu destinace. Jedná se o grafické podklady po výrobu cedulí.

Pokud tedy plánujete výměnu cedulí nebo si nějakou takovou pořídit, prosím, ozvěte se mi, zašlu vám tisková data. Přípradně to upravíme na vhodnější formát, který vám bude vyhovovat. 

Náhled mapy si zobrazíte pdfzde

O Koruně Vysočiny

O KORUNĚ VYSOČINY
Jsme úžasná destinace od Žďárských vrchů po hrad Pernštejn. Naším cílem je přilákat a udržet si nové i stávající návštěvníky všech věkových kategorií po celém našem regionu.

O naší práci si můžete více přečíst zde. Naleznete tady informace o našem spolku, našich členech, marketingových aktivitách nebo projektech, které jsme s partnery pro vás připravili ...

 

Kontakt

Destinační společnost Koruna Vysočiny

Příční 405
593 01 Bystřice nad Pernštejnem

776 308 072
kancelar@korunavysociny.cz
IČ: 044 15 868

Regiony Koruny Vysočiny

Nahoru