Tiskové zprávy

Koruna Vysočiny pravidelně komunikuje s novináři. Prostřednictvím tiskových zpráv prezentuje destinaci směrem k odborné veřejnosti i k turistům. Poslání spolku je vytváření brandu Koruna Vysočiny.

Průvodci při vašich toulkách v Koruně Vysočiny

Průvodci při vašich toulkách v Koruně Vysočiny

Květen je pro každého výletníka měsíc přímo zaslíbený, památky mají už své dveře otevřeny dokořán, parky a zahrady hýří barvami, lesní stezky vyschly po jarních táních, a tak nastal čas vytáhnout z botníku pohodlnou obuv a vyrazit poznávat Korunu Vysočiny.

Číst více...

Jsme připraveni, hlásí z Koruny Vysočiny

Jsme připraveni, hlásí z Koruny Vysočiny

Dnes už je jasné, že prozatím skončila povinnost prokazovat se „Tečkou", a to je přesně to, na co jsme se přes celou zimu v Koruně Vysočiny připravovali. Prakticky celý cestovní ruch se nyní bude moct nadechnout a my jsme tady, aby náš region nezaspal hned na startu.

Číst více...

Plány Koruny Vysočiny v roce 2022

Plány Koruny Vysočiny v roce 2022

Predikovat cokoliv v cestovním ruchu za poslední dva roky se zdá jako cesta do pekel. V každém případě to ale nevzdáváme a snažíme se spolu s členy destinační společnosti Koruna Vysočiny plánovat nové aktivity směrující k rozvoji cestovního ruchu v našem krásném území.

Číst více...

O Koruně Vysočiny

Jsme úžasná destinace od Žďárských vrchů po hrad Pernštejn. Naším cílem je přilákat a udržet si nové i stávající návštěvníky všech věkových kategorií po celém našem regionu.

Kromě informací o spolku, jako jsou například členové, spolupracující organizace, stanovy, rozpočet, připravujeme pro výletníky důležitější informace zaměřené na památky, zajímavá místa, sportovní aktivy a jiné akce pořádané v naší destinaci ...

Destinační společnost Koruna Vysočiny
Příční 405
593 01 Bystřice nad Pernštejnem
566 788 406 | 776 308 072 | kancelar@korunavysociny.cz
Nahoru