Volné ubytování

Tiskové zprávy

Koruna Vysočiny pravidelně komunikuje s novináři. Prostřednictvím tiskových zpráv prezentuje destinaci směrem k odborné veřejnosti i k turistům. Poslání spolku je vytváření brandu Koruna Vysočiny.

Koruna Vysočiny táhne, loni ubytovala přes 200 tisíc návštěvníků

Koruna Vysočiny táhne, loni ubytovala přes 200 tisíc návštěvníků

Na Bystřicku, Nedvědicku, Novoměstsku a Žďársku se ubytovalo během loňského roku víc než 200 tisíc hostů. Území, které tvoří asi šestinu rozlohy Kraje Vysočina, tak přitáhlo celou třetinu všech návštěvníků. Vyplývá to z dat, které aktuálně zveřejnila destinační společnost Koruna Vysočiny. Ta se stará o propagaci cestovního ruchu v tomto regionu. 

Číst více...

Konec hledání, stovky kilometrů běžkařských stop sdružuje Bílá magistrála

Konec hledání, stovky kilometrů běžkařských stop sdružuje Bílá magistrála

Milovníkům běžeckého lyžování na Žďársku, Novoměstsku a Bystřicku nastává nová éra. Najeté stopy už nemusí složitě hledat na webech jednotlivých měst a spolků, pod názvem Bílá magistrála je nově přehledně a na jednom místě nabízí destinační agentura Koruna Vysočiny. Autoři si od platformy slibují vyšší komfort pro lyžaře, ale také možnost rozložit zájem návštěvníků efektivněji do celé oblasti a zabránit tak přetížení některých míst.

Číst více...

Průvodci při vašich toulkách v Koruně Vysočiny

Průvodci při vašich toulkách v Koruně Vysočiny

Květen je pro každého výletníka měsíc přímo zaslíbený, památky mají už své dveře otevřeny dokořán, parky a zahrady hýří barvami, lesní stezky vyschly po jarních táních, a tak nastal čas vytáhnout z botníku pohodlnou obuv a vyrazit poznávat Korunu Vysočiny.

Číst více...

O Koruně Vysočiny

Jsme úžasná destinace od Žďárských vrchů po hrad Pernštejn. Naším cílem je přilákat a udržet si nové i stávající návštěvníky všech věkových kategorií po celém našem regionu.

O naší práci si můžete více přečíst zde. Naleznete tady informace o našem spolku, našich členech, marketingových aktivitách nebo projektech, které jsme s partnery pro vás připravili ...

Destinační společnost Koruna Vysočiny
Příční 405
593 01 Bystřice nad Pernštejnem
IČ: 044 15 868
Nahoru