Tiskové zprávy

Koruna Vysočiny pravidelně komunikuje s novináři. Prostřednictvím tiskových zpráv prezentuje destinaci směrem k odborné veřejnosti i k turistům. Poslání spolku je vytváření brandu Koruna Vysočiny.

Zážitková karta

Zážitková karta

Chcete zažít něco jiného? Ubytujte se v regionu Koruny Vysočiny a o vše se postaráme.
Přesto že užíváme poslední letní dny s teploty nad 25 stupňů, v Koruně Vysočiny připravují další novinky pro turisty. Tentokrát vsází na zážitek kombinovaný se slevou. Tak totiž bude fungovat Zážitková karta Koruny Vysočiny.

Číst více...

Změnily se zvyky návštěvníků destinace?

Změnily se zvyky návštěvníků destinace?

Léto je v plném proudu. Zábavní parky, hrady, zříceniny, muzea a informační centra si našla své návštěvníky. Vše se zdánlivě vrací do zajetých kolejí. Jak vypadá cestovní ruch z druhé strany? Jaká je aktuální situace v naší destinaci? Změnilo se chování turistů?

Číst více...

Má tak malá destinace šanci uspět?

Má tak malá destinace šanci uspět?

Cestovní ruch je v souvislosti posledních měsíců hodně skloňován. Ztráty jsou obrovské a často nenávratné. Na druhou stranu situace nikdy nebyla příznivější pro tuzemský cestovní ruch, zejména v regionech jako je ten náš.

Číst více...

Senioři vypráví příběhy svých domovů. Koruna Vysočiny spojuje dobrovolnictví a podporu cestovního ruchu.

Senioři vypráví příběhy svých domovů. Koruna Vysočiny spojuje dobrovolnictví a podporu cestovního ruchu.

Bohužel události posledních týdnů způsobily, že jsme o radost z cestování a poznávání nových míst byli ochuzeni a na nějakou dobu asi ještě ochuzeni budeme. Pracovníci Koruny Vysočiny se rozhodli, že nebudou čekat s rukama založenýma a doufat, že se vše vrátí do normálu. Pochopili, že ve všech těch krásných místech, které podporují žijí i lidé, které nová situace ztížila život a potřebují pomoc.

Číst více...

Co hlas, to strom

Co hlas, to strom

Chudobínská borovice prozatím déle než týden vévodí 10. ročníku ankety Evropský strom roku, v hlasování ji v polovině soutěže podpořilo již přes 17 tisíc lidí a podporovatelů každou hodinou přibývá. Teď se mikroregion Bystřicko, který byl jedním z navrhovatelů borovice do soutěže, rozhodl pro unikátní krok. Za každý hlas, který jejich favoritka z břehu Vírské přehrady získá, vysadí jeden strom. Hlasování v anketě na www.evropskystromroku.cz končí 29. února, český reprezentant má šanci na výhru v evropském kole vůbec poprvé.

Číst více...

O Koruně Vysočiny

Naším cílem je přilákat a udržet si nové i stávající návštěvníky všech věkových kategorií na celém území destinace.

Kromě informací o chodu spolku, jako jsou například členové, spolupracující organizace, stanovy, rozpočet atd. zmiňujeme rovněž a pro výletníky důležitější informace zaměřené na památky, zajímavá místa, sportovní aktivy a jiné akce konané v jednotlivých městech destinace...

Destinační společnost Koruna Vysočiny
Příční 405
593 01 Bystřice nad Pernštejnem
566 788 406 | 776 308 072 | kancelar@korunavysociny.cz
Nahoru