PROPAGAČNÍ MATERIÁLY

Insagramová stezka Koruny Vysočiny

Insagramová stezka Koruny Vysočiny

Rok 2021 jsme uvítali novou stezkou, která je určena pro každého, kdo se rád pochlubí fotkami na sociálních sítích. Místa, které jsou v rámci stezky představeny jsou neobjevená turistity, doporučili by vám je místní.
Brožurka, kterou jsme ke hře vytvořili a další marketingové aktivity byly financovány za podpory Kraje Vysočiny, prostřednictvím dotačního titulu z Fondu Vysočiny.

Více informací projektu najdete zde.

Po stopách dávných sklárů

Po stopách dávných sklárů

Na konci roku 2020 jsme připravili nový produkt v cestovním ruchu, kterého cílem je představit Korunu Vysočiny jako turistickou oblast s tradicí. Rozhodně sklářské řemeslo k nám do území patří již od 14. století.
Abychom nezapomněli a současně i přiblížili toto řemeslo, vznikl tento projekt.

Číst více...

Propagační materiál regionu Bystřicko

Propagační materiál regionu Bystřicko

V rámci spolupráce s turistickými informačními centry a následní propagace turistického regionu, jsme ve spolupráci s TIC Bystřice nad Pernštejnem vydali v roce 2020 několik nových propagačních materiálů.

Putování po sochách Michala Olšiaka

Putování po sochách Michala Olšiaka

V létě 2020 jsme připravili nový produkt v cestovním ruchu, kterého cíl bylo uchopit fenomén naší turistické oblasti, oblíbené sochy Michala Olšiaka. Vytvořili jsme hru, která propojuje sochy s podnikateli a turisté mají možnost za účast ve hře získat pexeso se sochami. Brožurka, kterou jsme ke hře vytvořili a další marketingové aktivity byly financovány za podpory Kraje Vysočiny, prostřednictvím dotačního titulu z Fondu Vysočiny.

Více informací ke hře, včetně samotné brožury najdete zde.

Legitimace: Putování s Vodomilem Korunou Vysočiny

Legitimace: Putování s Vodomilem Korunou Vysočiny

Letošní rok jsme připravili další poznávací výhernou soutěž. Jako každý rok na nové téma. Protože se jedná o soutěž, která zapojuje i podnikatele, a cílem je sbírat razítka, vytiskli jsme letos opět novou průkazku.

Veletržní noviny

Veletržní noviny

Nabídka regionů východní části Vysočiny uspokojuje tradičně největší návštěvnický zájem o tipy na cyklistiku a výlety nebo dovolenou s dětmi. Pro obě poptávané oblasti můžeme nabídnout širokou škálu možností, která je nyní uceleně představována za všechny regiony dohromady.

Číst více...

O Koruně Vysočiny

Naším cílem je přilákat a udržet si nové i stávající návštěvníky všech věkových kategorií na celém území destinace.

Kromě informací o chodu spolku, jako jsou například členové, spolupracující organizace, stanovy, rozpočet atd. zmiňujeme rovněž a pro výletníky důležitější informace zaměřené na památky, zajímavá místa, sportovní aktivy a jiné akce konané v jednotlivých městech destinace...

Destinační společnost Koruna Vysočiny
Příční 405
593 01 Bystřice nad Pernštejnem
566 788 406 | 776 308 072 | kancelar@korunavysociny.cz
Nahoru