Volné ubytování

PROPAGAČNÍ MATERIÁLY

Léto v Koruně Vysočiny

Léto v Koruně Vysočiny

Připravili jsme pro turisty naší destinace přehled s tipy na letní aktivity, které určitě při návštěvě naší úžasné turistické destinace nesmí vynechat.

Ať už máte rádi aktivní odpočinek, hledáte osvěžení během horkých letních dnů, nebo si přejete prožít klidné chvíle, náš region nabízí něco pro každého.

Průvodce pro tisk: pdfLéto v Koruně Vysočiny

TOP5 Koruny Vysočiny

TOP5 Koruny Vysočiny

Připravili jsme pro návštěvníky naší destinace přehled pěti TOP oblastí, které určitě při návštěvě naší úžasné turistické destinace nesmí vynechat.

Historie, památky, příroda, tradice, sport…

Průvodce pro tisk: pdfTOP 5 Koruny Vysočiny

Venkovem Koruny Vysočiny

Venkovem Koruny Vysočiny

Připravili jsme pro návštěvníky naší destinace produkt Dovolená na venkově, který představuje náš region jako ideální venkovskou destinaci, která nabízí aktivity na celý týden. Připravili jsme 7 turistických tras a 7 cyklotras, nabídka je doplněna o regionální potraviny a venkovské památky.

Průvodce pro tisk: pdfVenkovem Koruny Vysočiny

Putování městy

Putování městy

Připravili jsme pro návštěvníky naší destinace nový produkt cestovního ruchu, zábavnou formou představí centra našich měst.

Leták Bystřice nad Pernštejnem zde
Leták Jimramov zde
Leták Nedvědice zde
Leták Nové Město na Moravě zde
Leták Žďár nad Sázavou zde

Santiniho šifra

Santiniho šifra

Připravili jsme pro návštěvníky naší destinace nový produkt cestovního ruchu, zábavnou formou představí unikátní díla Jana Blažeje Santiniho. Návštěvník pomocí tištěného průvodce objeví nová místa destinace a jsou mu nabízena další aktivity v okolí včetně restaurací.

Informační leták naleznete zde.

Máme našlápnuto

Máme našlápnuto

Jsme si vědomi uníkátnosti našich středisek pro horská kola Cyklo aréna Vysočina a Traily Vír. V jaké jiné destinaci jsou 20 km od sebe dva špičkové areály pro fanoušky adrenalinových sjezdů na horských kolech? Právě pro prezentaci aktivní dovolené na kolech jsme připravili materiál "Máme našlápnuto", ve kterých turisté získají podrobnější informace k aktivitám na kolech v Koruně Vysočiny.

Informační leták naleznete pdfzde.

Instagramová stezka Koruny Vysočiny

Instagramová stezka Koruny Vysočiny

Rok 2021 jsme uvítali novou stezkou, která je určena pro každého, kdo se rád pochlubí fotkami na sociálních sítích. Místa, které jsou v rámci stezky představeny jsou neobjevená turistity, doporučili by vám je místní.
Brožurka, kterou jsme ke hře vytvořili a další marketingové aktivity byly financovány za podpory Kraje Vysočiny, prostřednictvím dotačního titulu z Fondu Vysočiny.

Více informací projektu najdete zde.

O Koruně Vysočiny

O KORUNĚ VYSOČINY
Jsme úžasná destinace od Žďárských vrchů po hrad Pernštejn. Naším cílem je přilákat a udržet si nové i stávající návštěvníky všech věkových kategorií po celém našem regionu.

O naší práci si můžete více přečíst zde. Naleznete tady informace o našem spolku, našich členech, marketingových aktivitách nebo projektech, které jsme s partnery pro vás připravili ...

 

Kontakt

Destinační společnost Koruna Vysočiny

Příční 405
593 01 Bystřice nad Pernštejnem

776 308 072
kancelar@korunavysociny.cz
IČ: 044 15 868

Regiony Koruny Vysočiny

Nahoru