Volné ubytování

PROPAGAČNÍ MATERIÁLY

Santiniho šifra

Santiniho šifra

Připravili jsme pro návštěvníky naší destinace nový produkt cestovního ruchu, zábavnou formou představí unikátní díla Jana Blažeje Santiniho. Návštěvník pomocí tištěného průvodce objeví nová místa destinace a jsou mu nabízena další aktivity v okolí včetně restaurací.

Informační leták naleznete zde.

Máme našlápnuto

Máme našlápnuto

Jsme si vědomi uníkátnosti našich středisek pro horská kola Cyklo aréna Vysočina a Traily Vír. V jaké jiné destinaci jsou 20 km od sebe dva špičkové areály pro fanoušky adrenalinových sjezdů na horských kolech? Právě pro prezentaci aktivní dovolené na kolech jsme připravili materiál "Máme našlápnuto", ve kterých turisté získají podrobnější informace k aktivitám na kolech v Koruně Vysočiny.

Informační leták naleznete pdfzde.

Instagramová stezka Koruny Vysočiny

Instagramová stezka Koruny Vysočiny

Rok 2021 jsme uvítali novou stezkou, která je určena pro každého, kdo se rád pochlubí fotkami na sociálních sítích. Místa, které jsou v rámci stezky představeny jsou neobjevená turistity, doporučili by vám je místní.
Brožurka, kterou jsme ke hře vytvořili a další marketingové aktivity byly financovány za podpory Kraje Vysočiny, prostřednictvím dotačního titulu z Fondu Vysočiny.

Více informací projektu najdete zde.

Po stopách dávných sklárů

Po stopách dávných sklárů

Na konci roku 2020 jsme připravili nový produkt v cestovním ruchu, kterého cílem je představit Korunu Vysočiny jako turistickou oblast s tradicí. Rozhodně sklářské řemeslo k nám do území patří již od 14. století.
Abychom nezapomněli a současně i přiblížili toto řemeslo, vznikl tento projekt.

Číst více...

Propagační materiál regionu Bystřicko

Propagační materiál regionu Bystřicko

V rámci spolupráce s turistickými informačními centry a následní propagace turistického regionu, jsme ve spolupráci s TIC Bystřice nad Pernštejnem vydali v roce 2020 několik nových propagačních materiálů.

Putování po sochách Michala Olšiaka

Putování po sochách Michala Olšiaka

V létě 2020 jsme připravili nový produkt v cestovním ruchu, kterého cíl bylo uchopit fenomén naší turistické oblasti, oblíbené sochy Michala Olšiaka. Vytvořili jsme hru, která propojuje sochy s podnikateli a turisté mají možnost za účast ve hře získat pexeso se sochami. Brožurka, kterou jsme ke hře vytvořili a další marketingové aktivity byly financovány za podpory Kraje Vysočiny, prostřednictvím dotačního titulu z Fondu Vysočiny.

Více informací ke hře, včetně samotné brožury najdete zde.

Legitimace: Putování s Vodomilem Korunou Vysočiny

Legitimace: Putování s Vodomilem Korunou Vysočiny

Letošní rok jsme připravili další poznávací výhernou soutěž. Jako každý rok na nové téma. Protože se jedná o soutěž, která zapojuje i podnikatele, a cílem je sbírat razítka, vytiskli jsme letos opět novou průkazku.

O Koruně Vysočiny

O KORUNĚ VYSOČINY
Jsme úžasná destinace od Žďárských vrchů po hrad Pernštejn. Naším cílem je přilákat a udržet si nové i stávající návštěvníky všech věkových kategorií po celém našem regionu.

O naší práci si můžete více přečíst zde. Naleznete tady informace o našem spolku, našich členech, marketingových aktivitách nebo projektech, které jsme s partnery pro vás připravili ...

 

Kontakt

Destinační společnost Koruna Vysočiny

Příční 405
593 01 Bystřice nad Pernštejnem

776 308 072
kancelar@korunavysociny.cz
IČ: 044 15 868

Regiony Koruny Vysočiny

Nahoru