Volné ubytování

To nejlepší 

Historie, památky, příroda, tradice, sport… Pět TOP oblastí, za kterými se vydejte do úžasné turistické destinace Koruna Vysočiny.

Poznáte místa, kde se snoubí zachovalá příroda s historií představovanou unikátními kulturními památkami, které nám zanechali naši předkové. Ti předkové, jejichž staleté tradice spojené s řemesly horáckého kraje, kde nikdy nebylo hospodaření jednoduché, lidé žijící na území Koruny Vysočiny nadále udržují pro nadcházející generace. A protože moderní doba s sebou přinesla i sport, pro který je v členitém terénu se skalami, kopci, lesy či rybníky řada příležitostí, ochuzeni nezůstanou ani jeho vyznavači. Vydejte se prozkoumat ty největší atraktivity a zajímavosti, které v Koruně Vysočiny můžete zhlédnout a zažít.

Chcete mít tipy na výlety za tím nejlepším vždy u sebe? Stáhnetě si naši brožuru s TOP 5 místy v Koruně Vysočiny.

Přehled: pdfTo nejlepší z Koruny Vysočiny

Tipy

O Koruně Vysočiny

O KORUNĚ VYSOČINY
Jsme úžasná destinace od Žďárských vrchů po hrad Pernštejn. Naším cílem je přilákat a udržet si nové i stávající návštěvníky všech věkových kategorií po celém našem regionu.

O naší práci si můžete více přečíst zde. Naleznete tady informace o našem spolku, našich členech, marketingových aktivitách nebo projektech, které jsme s partnery pro vás připravili ...

 

Kontakt

Destinační společnost Koruna Vysočiny

Příční 405
593 01 Bystřice nad Pernštejnem

776 308 072
kancelar@korunavysociny.cz
IČ: 044 15 868

Regiony Koruny Vysočiny

Nahoru