HISTORIE

Obrázek1Koruna Vysočiny, z.s. jako spolek pro řízení destinačního managementu byla založena 3. září 2015 podpisem Memoranda o rozvoji spolupráce a řízení strategie rozvoje cestovního ruchu ve spojeném regionu KORUNA VYSOČINY, který pod tento dokument připojili starostové 7 zakladatelských měst Mgr. Zdeněk Navrátil za Žďár nad Sázavou, Michal Šmarda za Nové Město na Moravě, Ing. Karel Pačiska za Bystřici nad Pernštejnem, Bc. Jiří Dospíšil za Tišnov, Ing. Radovan Necid za Velké Meziříčí, Ing. Milan Vlček za Velkou Bíteš a Ing. Pavel Vejrosta za městys Nedvědice.

image004memorandum podepsané

 

 

 

 

 

1.1.2020 vznikla změna Memoranda, jenž byla podepsána starosty 4 zakladatelských měst, Ing. Martin Mrkos, ACCA, starosta města Žďár nad Sázavou, Ing. Karel Pačiska, strosta města Bystřice nad Pernštejnem, Michal Šmarda, starosta Nového Města na Moravě, Petr Konečný, starosta městysu Nedvědice.

změna memoranda_2020

O Koruně Vysočiny

Naším cílem je přilákat a udržet si nové i stávající návštěvníky všech věkových kategorií na celém území destinace.

Kromě informací o chodu spolku, jako jsou například členové, spolupracující organizace, stanovy, rozpočet atd. zmiňujeme rovněž a pro výletníky důležitější informace zaměřené na památky, zajímavá místa, sportovní aktivy a jiné akce konané v jednotlivých městech destinace...

Destinační společnost Koruna Vysočiny
Příční 405
593 01 Bystřice nad Pernštejnem
566 788 406 | 776 308 072 | kancelar@korunavysociny.cz
Nahoru