Volné ubytování

Strategické dokokumenty

Analýza HUZ

Analýza HUZ

Pravidelně sledujeme vývoj návštěvnosti v destinace a provádíme srovnání v dlouhodobých časových osách. Na základě statistik ČSÚ připravujeme územní srovnání v rámci Vysočiny, kvartální vývoj v destinaci a časovou řadu od roku 2019 (poslední předcovidový rok, se kterým má smysl se porovnávat).

pdfHromadná ubytovací zařízení 2022

Analýza návštěvnosti cílů

Analýza návštěvnosti cílů

Pravidelně sbíráme data z území a vyhodnocujeme návštěvnost turistických cílů. Na základě vlastního šetření, které vychází z jednotné metodiky CzT připravujeme územní srovnání návštěvnosti turistikých cílů v Koruně Vysočiny.

pdfTuristické cíle 2022

Profil návštěvníka

Profil návštěvníka

Jedním z důležitých úkolů destinačního managementu je mapování území, sběr dat a sestavení profilu návštěvníka, který do Koruny Vysočiny směřuje. Data nám pomáhají reflektovat potřeby turisty, efektivně nastavovat marketingové aktivity a porovnávat profil návštěvníka Kraje Vysočiny s profilem návštěvníků Koruny Vysočiny. Dotazníkový průzkum probíhá kontinuálně každý rok.

pdfProfil návštěvníka 2022

O Koruně Vysočiny

Jsme úžasná destinace od Žďárských vrchů po hrad Pernštejn. Naším cílem je přilákat a udržet si nové i stávající návštěvníky všech věkových kategorií po celém našem regionu.

O naší práci si můžete více přečíst zde. Naleznete tady informace o našem spolku, našich členech, marketingových aktivitách nebo projektech, které jsme s partnery pro vás připravili ...

Destinační společnost Koruna Vysočiny
Příční 405
593 01 Bystřice nad Pernštejnem
IČ: 044 15 868
Nahoru