Volné ubytování

Po stopách dávných sklárů

IMG 20210413_150615Na konci roku 2020 jsme připravili nový produkt v cestovním ruchu, kterého cílem je představit Korunu Vysočiny jako turistickou oblast s tradicí. Rozhodně sklářské řemeslo k nám do území patří již od 14. století.
Abychom nezapomněli a současně i přiblížili toto řemeslo, vznikl tento projekt.

Prostřednictvím 4 výletů po malebné krajině CHKO Žďárské vrchy se dozvíte zajímavosti z historie. Pro ty, kteří potřebuji vše na vlastní oči vidět a vyzkoušet, máme v rámci výletů i místa, kde je možno toto řemeslo nejen obdivovat, ale i vyzkoušet. 
Brožurka, kterou jsme ke hře vytvořili a další marketingové aktivity byly financovány za podpory Kraje Vysočiny, prostřednictvím dotačního titulu z Fondu Vysočiny.

Více informací projektu najdete zde.

O Koruně Vysočiny

O KORUNĚ VYSOČINY
Jsme úžasná destinace od Žďárských vrchů po hrad Pernštejn. Naším cílem je přilákat a udržet si nové i stávající návštěvníky všech věkových kategorií po celém našem regionu.

O naší práci si můžete více přečíst zde. Naleznete tady informace o našem spolku, našich členech, marketingových aktivitách nebo projektech, které jsme s partnery pro vás připravili ...

 

Kontakt

Destinační společnost Koruna Vysočiny

Příční 405
593 01 Bystřice nad Pernštejnem

776 308 072
kancelar@korunavysociny.cz
IČ: 044 15 868

Regiony Koruny Vysočiny

Nahoru